Je po vás jako po SuperTrader investoru požadováno, abyste na konci měsíce zaplatili výkonnostní poplatek poskytovatelům třetích stran. Toto platí pouze během ziskových měsíců na základě značky nejvyššího stavu klienta. Někteří poskytovatelé strategií účtují 5 % a jiní dokonce ještě více.

Za používání jedné z našich interních strategií FxPro není po vás vyžadováno placení žádného poplatku.

FxPro neúčtuje investorům za financování účtu SuperTrader žádné poplatky a ani žádné úroky z přijatých částek. Investoři si mohou své peníze a také zisky vybrat kdykoli a bez dalších dotazů.

Kromě těchto poplatků hradí investor FxPro SuperTrader za vklady a výběry.

Příklady

Klient XYZ měl ve svém portfoliu SuperTrader od začátku obchodování v září 2014 následující výkonnostní graf. Postupoval podle poskytovatele strategií třetí strany, který si účtuje výkonnostní poplatek. Značky nejvyššího stavu výkonu portfolia jsou na níže uvedeném grafu označeny popisky (v září, říjnu, listopadu, dubnu, září a únoru). Klient XYZ zaplatí v následujících měsících výkonnostní poplatek:

V září zaplatí klient na základě výkonu 1,08 % výkonnostní poplatek za strategii třetí strany

V říjnu zaplatí klient na základě výkonu 1,92 % (3,01 % − 1,08 %) výkonnostní poplatek za strategii třetí strany

V listopadu zaplatí klient na základě výkonu 3,16 % (6,17 % − 3,01 %) výkonnostní poplatek za strategii třetí strany

V dubnu zaplatí klient na základě výkonu 4,11 % (10,28 % − 6,17 %) výkonnostní poplatek za strategii třetí strany

V srpnu zaplatí klient na základě výkonu 6,05 % (16,33 % − 10,28 %) výkonnostní poplatek za strategii třetí strany

Performance-for-XYZ-Clients

Za vklady nebo výběry prostřednictvím bankovního převodu neúčtujeme žádné provize. Mějte však na paměti, že poplatky mohou účtovat jakékoli jiné banky, které se převodu účastní. Transakce uskutečněné kreditní / debetní kartou mohou být zpoplatněny vydavatelem; FxPro účtuje nominální poplatek ve výši 1,6 % za používání kreditní / debetní karty. Transakce PayPal účtuje FxPro z pověření společnosti PayPal v souladu se systémem poplatků, zde najdete další podrobnosti. Společnosti Neteller, Skrill (Moneybookers), mPay/Netbanx a WebMoney v současnosti neúčtují poplatek za vklady nebo výběry a společnost FxPro neúčtuje za používání těchto služeb žádnou provizi. Pokud pro vklady a výběry používáte službu MonetaRU a CashU, je účtován poplatek 4 % a 4,5 % (v tomto pořadí).

Vítá vás přímý chat FxPro Jak vám mohu
pomoci?