Jako investor SuperTrader máte povinnost zaplatit vlastníkovi strategie, která vám vydělala peníze, poplatek za výkonnost ve výši 5 %. Toto pravidlo se vztahuje pouze na strategie třetích stran; pokud používáte některou z našich interních strategií, nemusíte hradit žádný poplatek.

Poplatek za výkonnost se automaticky odečte, jakmile ukončíte sledování konkrétní strategie a pokud vám tato strategie vynesla zisk ve chvíli, kdy jste se rozhodli ji ze svého portfolia odebrat.

FxPro neúčtuje investorům za financování účtu SuperTrader žádné poplatky a ani žádné úroky z přijatých částek. Investoři si mohou své peníze a také zisky vybrat kdykoli a bez dalších dotazů.

Kromě těchto poplatků hradí investor FxPro SuperTrader za vklady a výběry.

Příklady

Investujete 10 000 $ do strategie třetí strany a vygenerujete zisk 2 000 $. Poté se rozhodnete strategii odebrat ze svého portfolia (nebo dojde ke spuštění funkce Trailing Stop ekvity, kterou jste si nastavili, a strategie bude automaticky uzavřena). 5 % z tohoto zisku (tzn. 100 $) náleží leaderovi, jehož strategii jste sledovali.
Investujete 10 000 $ do strategie třetí strany a vygenerujete zisk 2 000 $. Strategii sledujete do doby, než po několika měsících vaše ekvita klesne na částku 9 500 $ (nebo byla spuštěna funkce upozornění na maximální ztrátu a strategie se automaticky ukončí). Ačkoli strategie v tomto případě původně generuje zisk, zaznamenali jste ztrátu v době, kdy byla strategie ukončená, takže nemusíte platit žádné poplatky za výkonnost.

Za vklady nebo výběry prostřednictvím bankovního převodu neúčtujeme žádné provize. Mějte však na paměti, že poplatky mohou účtovat jakékoli jiné banky, které se převodu účastní. Transakce uskutečněné kreditní / debetní kartou mohou být zpoplatněny vydavatelem; FxPro účtuje nominální poplatek ve výši 1,6 % za používání kreditní / debetní karty. Transakce PayPal účtuje FxPro z pověření společnosti PayPal v souladu se systémem poplatků, zde najdete další podrobnosti. Společnosti Neteller, Skrill (Moneybookers), mPay/Netbanx a WebMoney v současnosti neúčtují poplatek za vklady nebo výběry a společnost FxPro neúčtuje za používání těchto služeb žádnou provizi. Pokud pro vklady a výběry používáte službu MonetaRU a CashU, je účtován poplatek 4 % a 4,5 % (v tomto pořadí).

Vítá vás přímý chat FxPro Jak vám mohu
pomoci?